Velkoobchod - květiny, svíčky, plasty, aranžérský materiál,
obaly, proutí, hnojiva, keramika, ...

   
 

  kde jsme

  kdo jsme

  kontakt

Dobrý den,

dovolte, abych Vám v krátkosti představil naši firmu.

Předchůdce naší firmy začínal s distribucí květin v roce 1990. V roce 1992 vznikla společně s holandskoněmeckou firmou velkoobchodní distribuce květin a aranžerského materiálu. V současnosti jsme firmou s pouze českým kapitálem, výše základního jmění a relativně dlouhá doba existence naší společnosti garantuje spolehlivost našich služeb.

Základ naší současné nabídky je rozvoz květin /řezaných, hrnkových, umělých i sušených/ přímo na prodejny a přímé dodávky ze zahraničí velkoobchodům. Řezané květiny jsou podle období dováženy 3-5x týdně, hrnkové květiny 3x týdně. U řezaných květin máme v porovnání s ostatními dovozci poměrně stabilní ceny, ale preferujeme kvalitu před cenou. Naše nabídka hrnkových květin patří k cenově velice zajímavým a kvalitním nabídkám na našem trhu. U umělých květin preferujeme cenově zajímavé a kvetoucí. Podobně u vánočního a velikonočního zboží nabízíme spíše atraktivní položky než velký sortiment. U sušených květin převažuje nabídka indických a afrických květin v konkureceschopných cenách ale s možností i nízkých odběrů, nyní nabízíme nejenom komponenty, ale i adjustované aranžmány.

Dalším nosným programem naší firmy jsou svíčky a plasty. Hřbitovní svíčky máme k dispozici především v lepší než průměrné kvalitě, ale na konkretní objednávku můžeme zajistit i průměrnou kvalitu za podprůměrnou cenu. Nabídka ozdobných svíček je sezonní, pro zajištění kvalitního zboží a zajímavých cen je třeba včasná objednávka. S nabídkou svíček souvisí i nabídka aromaterapie /oleje i lampy/ a vonných tyčinek. Z plastů nabízíme ve velice atraktivních cenách truhlíky, misky pod květináče a základní sortiment obalů na květináče. Pro stálé zákazníky nabízíme dle objednávky cenově velice výhodné dodávky i plastů pro domácnost.

Dále nabízíme keramiku – nyní především ozdobné sezonní doplňky /vánoce, velikonoce/, sortiment obalů fi Scheurich a italské terakotové obaly a květináče. Z proutěného zboží převažuje nabídka aranžovacího materiálu z nejrůznějších typů proutí i z vinné révy. Naše nabídka aranžerského materiálu zahrnuje celou základní potřebu pro běžný provoz prodejen – stuhy, rukávce, archy, role i držáky, juta, mikrotenové tašky, papír, oasis, drát, krabičky, stojany na květiny.

V omezeném sortimentu ale v zajímavých cenách nabízíme hnojiva a postřiky v drobném balení, osiva /zejména travní směsi/ a substráty. Pochopitelně i v tomto sortimentu lze pro stálé zákazníky na základě závazné objednávky zajistit i „zázraky“.

Živé květiny rozvážíme 2x týdně na stálých trasách na maloobchody a dle konkretní domluvy na velkoobchody, u nových zákazníků vyžadujeme minimálně 2x osobní výběr ve skladu a další dle konkretní domluvy. Veškeré ostatní zboží Vám můžeme přepravní službou dodat na dobírku do 24 hodin. U objednávek již nad 5.000 Kč je doprava bezplatná, u nižších dodávek je účtován symbolický poplatek 120Kč za jeden karton. Dodávky pro velkoobchody jsou realizovány pouze na základě osobní domluvy!

Dotazy i objednávky, prosím směřujte na tel. č. +420 326 991234 nebo 994721 /na obou telefonech je záznamník i fax. Emailová adresa: azflor@azflor.org

Děkuji za pozornost při přečtení naší nabídky a těším se na vzájemnou spolupráci.

S upřímným pozdravem

Petr Hora
jednatel společnosti

"A-Z" - FLOR, s.r.o. , Družstevní 1062/19, 250 88 Čelákovice, tel.+ fax: 326 994 721, e-mail: azflor@azflor.org